Adrian Zieliński

ZOSTAŃ AUTOREM

Strona Główna > Mentoring

Wydaj swoją książkę w wielkim stylu!

Wydawnictwo Adrian Zieliński

Gdy autor zamierza wydać swoją książkę staje przed podstawowym pytaniem.
Czy wydać ją samemu czy przy pomocy wydawnictwa? Pozwól, że wprowadzę Cię w szczegóły.

OPOWIEDZ O SWOIM WHY

O co chodzi?

O co chodzi?

Mój model wydawniczy polega na wydawaniu książek samodzielnie.

Stworzyłem własne wydawnictwo, dzięki czemu każda z moich sześciu książek pojawiła się w handlu na moich zasadach. Na moich warunkach. I oczywiście w moich cenach.

Jednak tylko ja wiem, jak wiele błędów popełniłem po drodze. Nie od razu wiedziałem przecież, jak sprawić, aby książka znalazła się w Empiku.

Nie od razu wiedziałem, jak zdobywać partnerów dystrybucyjnych i jak ich weryfikować. Nie od razu wiedziałem, jak zarabiać na e-bookach czy audiobookach.

I niestety nie od razu wiedziałem też, jak wiele pieniędzy można zaoszczędzić w całym procesie wydawniczym, dzięki znajomości kilku sposobów na optymalizację.

 

OPOWIEDZ O SWOIM WHY

OFERTA

Tu coś wpisz

Przede wszystkim pomogę Ci również od strony warsztatu pisarskiego. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze chodzi o to, co piszemy, ale jak to piszemy. A w kwestii „jak” czuje się naprawdę kompetentny. Dlatego wezmę Cię pod swoje skrzydła i wspólnie stworzymy książkę, dzięki której Twoja marka osobista stanie się nieśmiertelna. A ty będziesz po prostu szczęśliwym i spełnionym autorem. A przede wszystkim człowiekiem.

Kontakt

Formularz kontaktowy